O nas

O nas

MDS Systems jest firmą usługowo-produkcyjną świadczącą usługi w zakresie projektowania i produkcji konstrukcji mechanicznych z sektora automatyki przemysłowej.

Działalność naszej firmy bazuje na bogatym doświadczeniu, wiedzy naszych pracowników oraz ciągłemu doskonaleniu. Zarówno nasze know–how w obszarze automatyki przemysłowej, jak i doświadczenie w różnego typu projektach zapewnia realizację zakontraktowanych prac projektowych i wykonawczo-montażowych na najwyższym poziomie.

Za sprawą wprowadzonych przez nas najlepszych praktyk zarządzania projektami, z takich metodyk jak PRINCE2 (PRoject IN Controlled Enviroment) i PMBOK (Project Management Body of Knowledge), gwarantujemy naszym Klientom dotrzymanie terminów realizacji zamówień.

Każdy projekt traktujemy w sposób wysoce zindywidualizowany, a zaproponowane przez nas rozwiązania są elastyczne oraz dostosowane do wymagań i specyfikacji Klientów.

MISJĄ  firmy jest zapewnienie najwyższej jakości rozwiązań konstrukcyjnych, które są gwarantem SPEŁNIENIA WYMAGAŃ I OCZEKIWAŃ naszych Klientów.

Naszym CELEM jest poprawa jakości oferowanych wyrobów i usług, poprzez stały rozwój firmy oraz wdrażanie nowych technologii, które pozwolą nam w pełni zaspokoić stale rosnące potrzeby naszych Klientów.

Ogólne Warunki Gwarancji MDS Systems: pobierz.

Zadzwoń:

661 470 660


Masz pytania? Napisz do nas: