Zrobotyzowane linie produkcyjne

Zrobotyzowane linie produkcyjne

Jednym z podstawowych zastosowań robotów przemysłowych są procesy spawania i zgrzewania. Zastosowanie robotów w tych procesach produkcyjnych pozwala na wytwarzanie produktu najwyższej jakości, gwarantując bardzo wysoką wydajność przy jednoczesnym zachowaniu stosunkowo dużej elastyczności, umożliwiającej szybką zmianę profilu produkcji bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Firma MDS Systems od wielu lat zajmuje się wdrażaniem zrobotyzowanych, w pełni lub pół automatycznych linii produkcyjnych wykorzystujących technologię spawania i zgrzewania.

Świadczymy kompleksowe usługi projektowe począwszy od stworzenia założeń wstępnych poprzez projekt techniczny, po wykonanie komponentów i docelowe uruchomienie linii u naszych klientów. Nasi doświadczeni konstruktorzy wykorzystujący zaawansowane narzędzia CAD 3d przygotowują trójwymiarowe modele projektowanych linii, które następnie poddawane są symulacjom rzeczywistych procesów produkcyjnych w programach takich jak Robotexpert, RobotStudio czy Roboguide.

Nowoczesny park maszynowy i laboratorium pomiarowe pozwalają nam mieć pewność, że podzespoły i komponenty budowanych przez nas linii będą najwyższej jakości.
Na bazie tak przygotowanych projektów nasi wyspecjalizowani robotycy, automatycy i zespół serwisowy dokonuje integracji i uruchomienia produkcji.

Zadzwoń:

661 470 660


Masz pytania? Napisz do nas: