Linie montażowe

Linie montażowe

Nasza oferta obejmuje projektowanie i wykonanie kompletnych linii montażowych. Stawiamy przede wszystkim na dialog z inwestorem, dzięki temu jesteśmy profesjonalnym partnerem na każdym etapie powierzonego nam projektu. Dzięki doświadczeniu i pasji naszych pracowników wdrażamy nowoczesne technologie oraz innowacyjne rozwiązania w realizowanych projektach. W trosce o naszych klientów dopasowujemy do ich potrzeb indywidualnie rozwiązania techniczno-materiałowe, z uwzględnieniem aspektów kosztowych.

Dzięki zasobom projektowym i wykonawczym, którymi dysponujemy, oraz doświadczeniu w koordynowaniu pracą naszego zespołu, podejmujemy się realizacji złożonych linii, ze szczególnym uwzględnieniem ram terminowych i założeń naszego klienta. Słuchamy i rozumiemy naszych klientów.

Naszym atutem jest posiadanie rozbudowanego parku maszynowego, dzięki któremu możemy dynamicznie reagować na wszelkie zmiany założeń pojawiające się na każdym etapie projektu.

Linie montażowe, których jesteśmy producentem budujemy w oparciu o standardy obowiązujące u inwestora, unijne dyrektywy, a także o dobrą praktykę inżynierską. Na potrzeby inwestora wdrażamy systemy śledzenia i obiegu części w układach sterowania liniami.

Na życzenie inwestora implementujemy nasz autorski system Traceablility, dzięki czemu informacje z procesu magazynowane są w zewnętrznych bazach danych. Jesteśmy wsparciem dla inwestora w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym, co zapewnia naszym partnerom bezpieczeństwo inwestycji.

Zadzwoń:

661 470 660


Masz pytania? Napisz do nas: