Budowa maszyn

Budowa maszyn

Jedną ze specjalności MDS Systems jest projektowanie i budowa maszyn seryjnych, jak i OEM dla szerokiego wachlarza branż.  Wszystkie produkty MDS Systems są zaprojektowana zgodnie z indywidualnymi wymaganiami Klienta oraz powstają w oparciu o otrzymaną specyfikację.
Podczas projektowania i budowy maszyn zwracamy szczególną uwagę na spełnienie wymogów bezpieczeństwa - zarówno realizowanych procesów, jak i obsługi. W projekcie zawsze brana jest pod uwagę ergonomia pracy operatora – zapewniająca wysoką wydajność urządzeń.

Do produkcji używane są podzespoły i oprogramowanie renomowanych producentów oraz atestowane materiały - co gwarantuje wysoką jakość i trwałość oferowanych przez nas maszyn i urządzeń.
Wraz z kompletną maszyną Klienci otrzymują szczegółową dokumentację techniczno-ruchową.

Mając na uwadze łatwość późniejszego serwisowania maszyn, staramy się je konstruować w sposób, który ograniczy ich przestoje związane z obsługą do niezbędnego minimum.
Nasze bogate doświadczenie pozwala nam realizować projekty z różnych gałęzi przemysłu, począwszy od ręcznych i półautomatycznych stacji i linii montażowych, poprzez w pełni zautomatyzowane urządzenia i linie produkcyjne - aż po urządzenia specjalne.

Posiadamy doświadczenie w realizacji urządzeń pracujących w specyficznych warunkach np. atmosfera wybuchowa, urządzenia wrażliwe na ładunki elektrostatyczne (ESD) itp.
W zakresie naszych usług znajdują się;
- analiza problemu oraz propozycja rozwiązania
- automatyzacja procesu
- modernizacje istniejących urządzeń
- analiza oraz modernizacja pod kątem obowiązujących przepisów bezpieczeństwa; certyfikacja CE.

Stanowiska montażowe

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu rozwiązania dostosowane do konkretnych wymagań, o bardzo wysokiej wydajności zapewniające przy tym pełną kontrolę oraz powtarzalność procesu. Realizujemy dostawy pełnej gamy urządzeń oraz linii montażowych.

Przemysł AGD

Firma MDS Systems jest dostawcą sprawdzonych rozwiązań także dla branży AGD – realizujemy dostawy pojedynczych urządzeń oraz całych linii montażowych, mamy również duże doświadczenie w procesach zgrzewania i obróbki blach oraz automatyzacji i robotyzacji poszczególnych procesów.

Przemysł spożywczy, kosmetyczny farmaceutyczny

Projektując maszyny i linie do przemysłu spożywczego kierujemy się wytycznymi aktualnych norm obowiązujących na terenie UE i przyjętymi standardami wewnątrzzakładowymi. Wszystkie wykorzystywane materiały i komponenty posiadają atest dopuszczenia do kontaktu z żywnością.
Dzięki dużemu doświadczeniu w opracowywaniu maszyn do przemysłu spożywczego i współpracy z renomowanymi dostawcami komponentów jesteśmy w stanie dostarczyć maszyny zgodne z najnowszymi normami, zapewniające wysoką wydajność i bezpieczeństwo.

Maszyny specjalne

Dzięki szerokiej wiedzy technicznej z różnych dziedzin przemysłu i wieloletniemu doświadczeniu nasza firma podejmuje się także realizacji projektów maszyn specjalnych. Nasze indywidualne podejście do każdego problemu pozwala na dostarczenie urządzeń spełniających nawet bardzo specyficzne wymagania postawione przez odbiorców.

Zadzwoń:

661 470 660


Masz pytania? Napisz do nas: