Maszyny specjalne

Maszyny specjalne

Jako wieloletni dostawca pojedynczych urządzeń oraz całych linii produkcyjnych jesteśmy w stanie odpowiedzieć na indywidualne oczekiwania naszych Klientów.

Oznacza to, iż nasze doświadczenia pozwalają na podjęcie się procesu projektowania, budowy oraz wdrożenia maszyn specjalnych - całkowicie dopasowanych do profilu działalności, jak i oczekiwań naszego odbiorcy.

Jest to propozycja współpracy skierowana do tych z Państwa, dla których oferta standardowych urządzeń dostępnych na rynku nie jest wystarczająca, a skorzystanie z niej wiązałoby się z koniecznością pójścia na kompromis pod względem jakości, wydajności lub bezpieczeństwa oferowanych produktów.

Naszym priorytetem jest pełne zadowolenie Klienta – a więc produkt finalny musi całkowicie odpowiadać przedstawionym nam parametrom.

Do budowy maszyn specjalnych wykorzystujemy materiały oraz komponenty, które są w stanie zapewnić naszym realizacjom wieloletnią, bezawaryjną pracę, a tym samym – maksymalną wydajność, co ma także niebagatelne znaczenie dla bezpieczeństwa ich obsługi.

Nasza oferta w tym zakresie obejmuje: 

- wielobranżowe opracowania konstrukcyjne maszyn i urządzeń,
- projekty maszyn produkcyjnych, montażowych, montażowo – kontrolnych i badawczych, testerów elektrycznych i mechanicznych itp.
- projektowanie nietypowych urządzeń realizujących różnorodne operacje: wciskanie, wkręcanie, zagniatanie, obracanie, zgrzewanie, lutowanie, pakowanie, transportowanie itp. również z kontrolą procesu pod kątem różnych parametrów (momentów, sił, temperatury itp.),
- opracowania projektów technologicznych, przystosowania konstrukcyjne urządzeń do potrzeb określonej technologii,
- modernizacja istniejących maszyn,
- dostosowywanie konstrukcji maszyn do zmieniających się wymogów bezpieczeństwa,
- wykonywanie obliczeń wytrzymałościowych, dokumentacji technicznych i instrukcji obsługi,
- wizualizacje projektu umożliwiające ingerencję urządzenia z procesami produkcyjnymi zleceniodawcy na etapie projektowania,
- nadzór inwestorski i autorski wykonanych projektów,
doradztwo i wsparcie techniczne.

Decyzja o współpracy z nami to gwarancja sprawnie działających urządzeń o nowoczesnej konstrukcji, zbudowanych z wysokiej jakości materiałów, które cechuje duża funkcjonalność (łatwość przystosowania do szczególnych potrzeb użytkownika oraz wymogów procesu technologicznego), ergonomia, energooszczędność, wysoka trwałość oraz niskie koszty eksploatacji. Nasze stanowiska zapewniają także pełną ochronę obsługi oraz środowiska przed toksycznym działaniem substancji technologicznych oraz niski poziom emitowanego hałasu i drgań.

Zadzwoń:

661 470 660


Masz pytania? Napisz do nas:

Błąd: Brak formularza kontaktowego.