Services

Usługi

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uzupełniliśmy ofertę o pełną gamę usług: projektowych, serwisowych oraz produkcyjnych.
Świadczenie usług na odpowiednio wysokim poziomie - którego oczekują nasi odbiorcy - jest możliwe dzięki wysoce wyspecjalizowanej i zaangażowanej kadrze oraz rozbudowanemu parkowi maszynowemu, który posiada MDS Systems.

Usługi produkcyjne

MDS SYSTEMS jako firma usługowo-produkcyjna świadczy usługi w zakresie projektowania i produkcji konstrukcji mechanicznych. Realizujemy projekty dla branży samochodowej, rolniczej, farmaceutycznej, energetycznej, stolarskiej , meblowej itd. Świadczymy usługi cięcia wodnego, obróbki wiórowej w pełnym zakresie (toczenie, frezowanie), spawanie metodą MiG, MaG i TiG.

Programowanie robotów

Firma MDS Systems posiada bogate doświadczenie w programowaniu robotów przemysłowych dostępnych na rynku, takich marek jak: KUKA, FANUC, ABB, Mitsubishi, MOTOMAN, TOSHIBA,KAWASAKI, UNIVERSAL ROBOTS.

Programowanie PLC

Współcześnie sterowanie procesami (pojedynczymi maszynami, lub całymi liniami produkcyjnymi) opiera się głównie na sterownikach PLC.
Jedną z oferowanych usług świadczonych przez MDS-SYSTEMS jest właśnie programowanie sterowników PLC. Firma zapewnia profesjonalne i kompleksowe rozwiązania poparte bogatym doświadczeniem zdobytym podczas blisko 10-letniej działalności.

Programowanie offline systemów zrobotyzowanych

W zależności od systemu zrobotyzowanego tworzymy symulację komputerową z użyciem takich programów jak RobotExpert, Roboguide, RobotStudio.
W wirtualnym środowisku 3D powstaje cały projekt, dobierane są położenia poszczególnych urządzeń. Projektowana ścieżka robotów jest sprawdzana i modyfikowana pod kątem optymalizacji procesu i czasu cyklu.

Integracja z rozwiązaniami IT

Wizualizacja procesów pozwala na szybką diagnozę faktycznego stanu elementów wykonawczych, a także parametryzację ustawień i receptur.
Rozwiązania oparte na panelach HMI oraz przemysłowych oprogramowaniach do wizualizacji i kontroli procesów ułatwiają pracę i nadzór, dzięki czemu sterowanie nie wymaga od operatora szczegółowej wiedzy dotyczącej budowy instalacji.

Projektowanie układów sterownia/elektrycznych maszyn

Kompleksowo oferujemy wszelkiego typu usługi w branży elektrycznej, a w szczególności specjalizujemy się w robotyce i automatyce przemysłowej.
Posiadamy kadrę projektującą układy elektryki w programie EPLAN P8, który jest obecnie liderem we wspomaganiu projektowania szaf sterowniczych oraz całych projektów maszyn i instalacji.

Projektowanie systemów wizyjnych

Dla naszych Klientów świadczymy także usługi z zakresu wdrażania i modyfikacji układów opartych na systemach wizyjnych, jak również wizyjnych czytników kodów kreskowych, kodów QR, DataMatrix.
Oferujemy kompleksowe rozwiązania począwszy od wykonania testów związanych z doborem urządzenia o odpowiedniej rozdzielczości i oferowanych funkcjach inspekcyjnych.

Serwis i utrzymanie maszyn oraz urządzeń klientów

Ponieważ zdajemy sobie sprawę z wyzwań, które stawia przed nami dzisiejszy rynek - jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów nie tylko po dostawie nowego urządzenia oraz w okresie jego gwarancji, ale także poza nią.
Długoletnia obecność na rynku zaowocowała zaufaniem oraz wieloma umowami serwisowymi, które zapewniają naszym Klientom profesjonalne wsparcie producenta oraz zwiększają niezawodność linii.

Zadzwoń

661 470 660


Masz pytania? Napisz do nas:

Error: Contact form not found.